DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Nabídka kefírky a dalších produktů

ZAJÍMAVÉ ODKAZY
    ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Moje současná nabídka kefírky a jejích produktů

  Zde nabízím přebytky v produkce tibetských houbiček a popřípadě i další produkty, které vyrábím. Všechny nabízené produkty jsou buď z domácích surovin nebo kvalitních tuzemských surovin s převahou bio. Nepřidávám žádné konzervanty ani umělá dochucovadla a proto jsou vhodné i pro děti.

 

Aktuálně nabízím z vlastních zdrojů:

Nabídka kefírky a produktů z ní:

- tibetskou kefírovací houbu za 70Kč (platí stále, odběr možný kdykoli)

mléčný kefír z tibetské kefírovací houby 0,5l za 25Kč nebo 1l za 35Kč (množství a odběr po domluvě předem)

- pro zájemce dělám z kefíru i dobrý tvaroh, jogurt, sýr (ochucený i neochucený) nebo zakysanou smetanu (množství, odběr a cena po domluvě předem)

- sirovátka z kefíru 0,5l za 10Kč nebo 1l za 15Kč (množství o odběr po domluvě předem)

  Kefírky krmím plnotučným mlékem z mléčného automatu, které je samo o sobě výtečné. Kefírkám se v něm moc líbí smiley a protože je husté, tak i výsledné produkty stojí za to. Kefír, sirovátka i další produkty z kefíru si díky šetrnému zpracování uchovávají všechny své pro organismus příznivé látky.

 

Nabídka tibi krystalů a jejich produktů:

- tibi krystaly za 70Kč (odběr po domluvě, záleží, jak budou dorůstat)

- vodní kefír z tibi krystalů 1l za 25Kč nebo 1,5l za 40Kč (množství a odběr po domluvě předem)

  Podle osobních preferencí je možné se dopředu domluvit i na příchuti vodního kefíru - tzn. jaké ovoce budu do kefíru přidávat - nejčastěji dávám meruňky, švestky, datle nebo rozinky, ale je možné i jiné (t.č. zkouším goji). Do kefíru přidávám kvalitní třtinový cukr, takže výsledný kefír je lehce nahnědlý, ale o to chuťově lepší.

 

  Rádi byste užívali kefír z tibi houbiček, ale odrazuje Vás jejich pěstování nebo na to prostě nemáte čas?

  Pro omezený počet zájemců z Hradce Králové nebo okolí nabízím kontinuální dodávku vodního nebo klasického mléčného kefíru. Dostanete kvalitní produkt domácí výroby a odpadne Vám starání se o houbičky. Pokud byste měli zájem, napište co nejdříve, moje nabídka je omezená počtem zájemců (max. 5 lidí na mléčný kefír a 5 lidí na vodní kefír) a množstvím odebíraného kefíru!!!

 

Dále nabízím:

- meduňkový sirup z vlastních bylinek sklenička cca 250ml za 50Kč (t.č. VYPRODÁN - další bude až zase vyrostou bylinkysmiley)

- kvásek pšeničný nebo žitný 20ml za 10Kč (základ pro vlastní výrobu kvásku) nebo 400ml za 30Kč (je to přímo hotová dávka na upečení jednoho chleba) - (množství a odběr po domluvě předem)

- klasický doma vyráběný bílý jogurt neslazený a bez příchutě cca 450ml za 25Kč, bílý jogurt slazený třtinovým cukrem cca 450ml za 30Kč

- ochucené jogurty doma vyráběné - váží cca 500g za 30Kč, příchutě (možno domluvit i individuálně): jogurt + med, jogurt + doma vyráběná marmeláda, jogurt + javorový sirup 

- sirovátku 1l za 10Kč, máslo, tvaroh a sýry (cena a množství po domluvě předem)

- doma vyráběné marmelády - třešňová, rybízová, meruňková a různě kombinované - mám již jen posledních několik kusů!!!  (cena po domluvě dle velikosti skleničky a druhu marmelády zhruba cca 75Kč za 350g a 60Kč za 220g)

- pampeliškový med - klasický sklenička cca 330ml za 50Kč

                                 - klasický s pomerančem a skořicí sklenička cca 330ml za 60Kč

                                 - s třtinovým cukrem a pomerančem (tmavý) sklenička cca 330ml za 80Kč

- fialkový ocet sklenička cca 200ml za 40Kč

- čerstvé bylinky řezané - t.č. mám svazečky následujících bylinek (nutno objednat vždy po domluvě!!!):

   - libeček (svazeček 3 listů) za 15Kč, medvědí česnek (svazeček cca 10 listů) za 15Kč, pažitka svazeček za 10Kč,

oregano (svazeček 3 stonky) za 15Kč, šalvěj (svazeček listů) za 10Kč, pelyněk (Artemisia santonica svazeček          

3 stonky) za 10Kč, estragon (svazeček 3 stonky) za 15Kč, angínovník (1 list ke žvýkání) za 5Kč

   - meduňka, máta, naťový a listový cerel, bazalka, měsíček, mangold a mnohé další budou průběžně doplňovány do nabídky, až vyrostousmiley

Více o nabídce bylinek a mých různých bylinkových produktů najdete na mých bylinkových stránkách www.hradeckebylinky.websnadno.cz.

 

  Odběr je možný v Hradci Králové, po domluvě v Pardubicích nebo v Praze, popř. v Hořovicích u rodičů. Preferuji osobní odběr, houbičky to podle mne nejméně traumatizuje. Ve výjimečných případech posílám také poštou na dobírku - zde je nutné k ceně připočítat poštovné dle tarifů České pošty.

 

aktualizováno: 11.07.2021 13:01:03